Bizi Takip Edin

logo
Online Etüt Merkezinde Matematik birebir canlı dersler ile hizmetinizdeyiz

Merhaba……….. Online Etüt Merkezinden arıyorum ismim Batuhan ……………………. Bey / Hn ile mi görüşüyorum. ………………………….. Bey / Hn Eğitim Koordinatörümüz Erol ( Sebahattin ) Hocamız sizinle daha önce görüşmüştü. Buna istinaden Online Etüt Merkezi ile alakalı size bilgi vermek adına ulaştım. Haftaya Çarşamba yani 01 Aralıkta resmi olarak faaliyetlerimize başlıyoruz. Web sitemiz üzerinde oluşturduğumuz Digital Platformumuz aracılığı ile derslerimizi gerçekleştireceğiz. 01 Aralık tarihinden önce sizlerden Aralık ayında müsait olduğunuz gün ve saatlere ilişkin müsaitlik takviminizi alacağız. Yapacağımız reklam çalışmalarına bağlı olarak gelen öğrenci taleplerinde branşınızda gelen ders talepleri için sizlerin müsait olduğunuz zaman dilimlerine ders ataması gerçekleştireceğiz. Sizler paylaşacağımız öğretmen panelinize girerek size atanmış olan derslerinizi ve ders verdiğiniz öğrencilere ait tüm ilgili içerikleri görüntüleyebileceksiniz. Müsait olduğunuzda Canlı bir oturumda size kullanacağınız ekranları detaylı olarak aktaracağım. Görüşmemizin sonunda size iki adet form yönlendireceğim. Formlardan bir tanesi sizin müsaitlik takviminizi alacağımız form, diğer ise size ait bilgileri veri tabanımıza ekleyeceğimiz bilgi talep formudur. Bilgi talep formunda kısaca isim soy isim telefon adres mezunun olunan okul yada okullar ve iban bilginizi talep edeceğiz.

Şuana kadar paylaştıklarım ile alakalı sormak istediğiniz bir konu yoksa ücretlendirme kısmına ait kısaca bilgi vermek isterim. Online Etüt Merkezi aracılığı ile sizlere atamış olduğunuz her bir saatlik ders için sizlere 50 TL ödeme gerçekleştireceğiz. Ay içerisinde verdiğiniz tüm eğitimlerin toplam tutarını bir sonraki ayın ilk haftasında sırası ile tüm eğitmenlerimiz ile paylaşacağız.

 

Siz Eğitmenlerimize özel bayilik sistemimizi de aktarmak isterim. Eğitmenlerimiz kendi branş derslerinde yada farklı branş derslerinde Online Etüt Merkezine yönlendirdikleri her öğrenci içinde 50 TL hak ediş alacaklardır. Öğrenci sistemimize dahil olup ilk ödemesini gerçekleştirdiğinde yönlendiren eğitmenimiz içinde 50 TL’lik hak ediş oluşacaktır. Bu hak edişte yine diğer ders ücretleri birlikte bir sonraki ayın ilk haftasında sizlerle paylaşılacaktır. Bu noktada eğitmen olmanız nezdinde özel eğitimler ile alakalı sizlerden velilerin görüş alındığına inanıyoruz. Böyle bir durumda Online Etüt Merkezine sizi yönlendirebilirim demeniz ve veli isim soy isim telefon kendi isim soy isim ve telefonunuzu bayi@onlineetutmerkezi.com adresine yönlendirmeniz yeterli olacaktır. İletişim Merkezimi velimizi arayarak eğitim sistemimiz ile alakalı gereken tüm bilgilendirmeyi sağlayacaktır.  Öğrencimizin ilk ders ödemesine bağlı olarak bayilik hak edişiniz hesap bakiyenize eklenecektir.

 

………………………….. Bey / Hn Ayrıca siz değerli Eğitmenlerimizin ve yöneticilerimizin dahil olduğu bir Whatsapp grubu oluşturacağız. Bu whatsapp grubunda sizlerin değerli görüş fikir ve eleştirilerinizi alacağız. Güncel tüm bilgilendirmelerimizi bu grup aracılığı ile Eğitmenlerimiz ile paylaşacağız. En kısa sürede sizi de bu gruba ekleyeceğim.

Sormak istediğiniz bir şey yok ise Öğretmen platformu eğitiminizi ne zaman için planlayalım ? ………