Bizi Takip Edin

logo
Online Etüt Merkezinde Matematik birebir canlı dersler ile hizmetinizdeyiz

Online Etüt Merkezi Nedir?

ONLINE ETÜT MERKEZİ, alışılmış okul mantığının dışında günümüz dünyasının ilerlemeci görüşüne ve hızına uygun, internete erişimin olduğu her yerden faydalanabileceğiniz kapsamlı bir eğitim platformudur. Kaliteli içerikleri ve tecrübeli kadrosuyla öğrencilerin yalnızca derslerdeki not başarısını değil, öğrencinin beslenmesinden motivasyonuna kadar eğitim uzmanlığını etkileyen hemen her faktörü önemseyerek tam donanımlı bir başarı anlayışını benimsemiştir.

Her daim Sizinleyiz.

NEDEN ONLINE EĞİTİM TERCİH ETMELİYİM?

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde mecburi olarak geçiş sağladığımız uzaktan eğitim serüveni kısa zamanda biz eğitimcilere açıkça göstermiştir ki; online eğitim ile pek çok anlamda avantaj sağlamak mümkündür. Bunlardan başlıcası şüphesiz her şeyin çok yoğun ve hızlı aktığı gündelik hayatta zamandan tasarruf edilmesidir. ONLINE ETÜT MERKEZİ ‘nde mekân ve zaman fark etmeksizin bir tık ile erişilebilecek bilginin sınırı olmamakta, bu anlamda istediğiniz ve sizin seçtiğiniz şartlarda konforlu ve nitelikli bir eğitim fırsatı sunulmaktadır.

 

İnteraktif ve birebir gerçekleşen dersler, öğrenci için oluşabilecek her türlü çekinceyi ve sorunu ortadan kaldırarak sağlıklı bir iletişim kurulmasını sağlar. Eksik olan konular rahatlıkla belirlenir ve tamamlanması için bir plan hazırlanarak uygulanır.
ONLINE ETÜT MERKEZİ ‘nde yaş, cinsiyet, ırk, medeni durum, fiziksel veya sosyal hiçbir engel olmaksızın herkes eşit eğitim hakkına sahiptir. Son teknoloji materyaller kullanılarak görsel ve işitsel becerilerin aktive edildiği profesyonel bir online eğitim anlayışı benimsenir ve memnuniyet hedeflenir.